O firmie

Firma KRYZBYT z siedzibą w Bieruniu od ponad piętnastu lat zajmuje się remontami i naprawami bieżącymi oraz modernizacją sprzętu kolejowego, a w szczególności zakrętarkami (typu: SKALMIERZYCE, ROBEL, GEISMAR) oraz wiertarkami do szyn i podkładów, szlifierkami do szyn i rozjazdów, kluczy udarowo - spalinowych typu MASTER oraz pozostałymi maszynami i urządzeniami.

Ponadto firma KRYZBYT wykonuje remonty i naprawy koparek jezdnych, dwudrożnych i ładowarek, silników spalinowych, urządzeń zakręcających przekładni, układu sterującego oraz układu zaciskowego oraz wynikających z weryfikacji usterek, tak aby urządzenie było sprawne w 100%.

Maszyny naprawiamy na terenie naszej firmy – w specjalnie przystosowanym warsztacie. Serwis w naszej firmie Bob online casino Polska to zespół wykwalifikowanych inżynierów i mechaników. Kadrę serwisantów cechuje wieloletnie doświadczenie w branży napraw maszyn i urządzeń. świadczymy usługi remontów maszyn i urządzeń, napraw bieżących, remontów kapitalnych jak również stałego nadzoru nad maszynami u klienta. Zewnętrzną usługę utrzymania ruchu możemy świadczyć dla każdego rodzaju produkcji i stosowanych maszyn i urządzeń

Oferujemy usługi z zakresu obróbki metali metodą CNC (toczenie CNC, frezowanie CNC) oraz na urządzeniach konwencjonalnych. Posiadamy własny nowoczesny park maszynowy do obróbki skrawaniem i spawania, możemy wykonywać usługi dłutowania

Wykonujemy we własnym zakresie potrzebne części zamienne (wg wzorów i rysunków) używając w tym celu najnowszych materiałów (również wymaganej obróbki cieplnej), tak aby uzyskać części o najlepszych parametrach techniczno – eksploatacyjnych. Wykonujemy nietypowe zamówienia wg potrzeb Klienta, lub dostarczonego wzoru bądź wg specjalnych wymagań wykonując niezbędną dokumentację techniczną.

POBIERZ KATALOG W PDF
POBIERZ KATALOG NARZĘDZI, KÓŁ I WÓZKÓW W PDF FORMULARZ KONTAKTOWY